0.56" strock Hard coated 2pcs FAN RC FR-0072.056H
Product image 1
Product Information
Shipping & Returns
Description
You may also like
Thumbnail 1
5.8 Rod Ends Yokomo Dogfighter Black FZ-0021B
Thumbnail 1
T.C.S Slipper Layshaft For Yokomo Dogfighter Locked FZ-001L
5.8 Rod Ends Yokomo Dogfighter White FZ-0021
Plastic Set For Yokomo Dogfighter Black FZ-002B
-70%
T.C.S Slipper Layshaft For Yokomo Dogfighter FZ-001
-70%
Plastic Set For Yokomo Dogfighter White FZ-002
33T M3 Pulley Set (F&R) (White) For Yokomo Dogfighter FZ-006
-70%
5.8mm Short Ti Ball Studs Yokomo Dogfighter FZ-0501G
Battery Mounts (Black) For Yokomo Dogfighter FZ-0023B
5.8mm Short Ti Ball Studs Yokomo Dogfighter FZ-0501
-70%
Bulkhead Caps Set (White) For Yokomo Dogfighter FZ-003
-70%
4.3mm Short Ti Ball Studs Yokomo Dogfighter 870, works 91/92 93 93wcs and Yz-10 94 to 97 FZ-0503